چهارشنبه 02 خرداد 1403

چهارشنبه 02 خرداد 1403

استخدام مترجم، ویراستار، نویسنده تولید محتوا و تایپیست

توضیحات قبل از تکمیل فرم استخدام:

  لطفا قبل تکمیل فرم استخدام، نکات زیر را مطالعه فرمایید:

  • پیشاپیش از اعلام همکاری شما با مجموعه ترجمای و تکمیل فرم همکاری، بسیار سپاسگزار و خرسند هستیم.
  • رسالت و هدف ما در مجموعه ترجمای، ارائه خدمات باکیفیت، تحویل سر وقت و به موقع، ترجمه تخصصی و عدم استفاده از ترجمه ماشینی با هزینه‌های معقول است. لطفا به هنگام تکمیل فرم استخدام به این موارد بسیار دقت فرمایید.
  • بررسی و ارزیابی ترجمه‌ها (و دیگر خدمات) همواره توسط تیم ارزیابی ترجمای انجام می‌شود. در صورتی که مترجم، ویراستار یا نویسنده‌ای خارج از رسالت کاری ترجمای عمل کند جریمه خواهد شد. همچنین برای مترجمان، ویراستاران و نویسندگان متعهد به قوانین کاری ترجمای، پاداش و تشویق در نظر گرفته خواهد شد.
  • در فرم استخدام (که در پایین این توضیحات قرار دارد) شما می‌توانید به عنوان مترجم، ویراستار، نویسنده تولید محتوا و تایپیست به صورت دورکاری به عنوان همکار ترجمای اعلام آمادگی کرده و فرم استخدام را تکمیل نمایید.
سطح بندی مترجم:
  • پس از ارسال ثبت‌نام و رزومه، برای سطح بندی مترجم / ویراستار و …  (در سطح نقره‌ای و طلایی) ضروری است که نمونه ترجمه‌های خود را در صفحه (ارسال نمونه ترجمه / ویراستاری) ارسال نمایید. در غیر صورت به صورت پیش‌فرض پایین‌ترین سطح عادی (برنزی) برای شما فعال خواهد شد.
  • به علت تعدد درخواست‌ها ممکن است پروسه بررسی رزومه‌ها و نمونه ترجمه‌ها از یک هفته تا یک ماه به طول بیانجامد. بنابرین پس از بررسی نتیجه برای شما پیامک خواهد شد.
  • اطلاعات دریافتی (شماره تماس، کد ملی، تصویر کارت ملی) فقط برای احراز هویت و استفاده در پنل شخصی شما در سایت می‌باشد و هیچ‌گونه کاربرد دیگری نخواهد داشت. در انتهای این فرم، زدن تیک (پذیرش قوانین مترجمان ترجمای) به منزله پذیرفتن این موارد توسط شما است. بنابرین قوانین مترجمان را قبل از ثبت‌نام مطالعه نمایید.
لطفا در صورتی که با موارد مذکور موافق هستید، فرم استخدام را تکمیل نمایید.
فرم ثبت نام مترجمان
بارگذاری رزومه
عکس پرسنلی
بارگذاری
تصویر کارت ملی
بارگذاری

استخدام مترجم، استخدام مترجم انگلیسی، استخدام مترجم عربی، استخدام نویسنده، استخدام تولید محتوا، استخدام ویراستار، پارافریز

4.9 7 رای‌ها
رأی دهی به مقاله
اطلاع از پاسخ جدید به دیدگاه من
اطلاع از
guest
آدرس ایمیل منتشر نمی‌شود (اختیاری)
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
شما هم می‌توانید دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.x