سه‌شنبه 29 خرداد 1403

سه‌شنبه 29 خرداد 1403

خدمات ترجمای:

ترجمه تخصصی

متون تخصصی به خاطر پیچیدگی و اهمیت ویژه‌ای که دارند، در هنگام ترجمه نیز بایستی دقت ویژه‌ای به آنها شود. به همین منظور این متون بایستی توسط مترجم متخصص در همان زمینه ترجمه شود، این نوع ترجمه به ترجمه تخصصی معروف است. ترجمه تخصصی به عنوان یکی از خدمات ویژه‌ای است که در ترجمای ارائه می‌شود.

ترجمه مقاله

بسیاری از دانشجویان مقالات باکیفیت و معتبری را به نگارش در می‌آورند که قابلیت چاپ در ژورنال‌های بین‌المللی را نیز دارا است، اما به خاطر ضعف ترجمه ممکن است این مقالات پذیرفته نشود. ترجمای با در اختیار داشتن مترجمان متخصص، این امکان را برای چاپ مقالات شما در ژورنال‌های بین‌المللی فراهم آورده است.

ترجمه کتاب

ترجمه یک کتاب تخصصی می‌تواند به عنوان تقویت رزومه دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای قبولی در مدارج بالاتر تلقی گردد. یکی از مولفه‌های بسیار مهم و ضروری در ترجمه یک کتاب، آگاهی به علم ترجمه و خصوصا ترجمه تخصصی در حوزه آن کتاب موردنظر دارد. ترجمای در زمینه ترجمه و چاپ کتاب نیز در کنار شما خواهد بود.

ترجمه فیلم و صوت

ترجمه فایل‌های ویدویی و صوتی نیاز به درک بالای دیداری و شنیداری دارد که به علت دشواری‌های زیاد، تمام مترجمان به این حیطه تخصصی وارد نمی‌شوند. ترجمای با در اختیار داشتن مترجمان متخصص و دسته‌بندی شده در زمینه ترجمه فیلم و فایل‌های صوتی نیز خدمات خود را به شما مشتریان و کاربران عزیز ارائه می‌دهد.

ترجمه سایت

داشتن یک وب‌سایت چند زبانه می‌تواند به رونق کسب‌وکار شما منجر شود و باعث موفقیت بیشتر شما در دنیای تجارت با جذب مشتریان خارجی گردد. این امر مستلزم دانش به‌روز ترجمه در زمینه‌های مختلف برای راه‌اندازی یک وب‌سایت موفق است. ترجمای در زمینه ترجمه سایت‌های شخصی، تجاری و ... نیز فعالیت دارد.

ترجمه اسناد و قراردادها

تنظیم اسناد و قراردادهای کاری و تجاری بسیار با اهمیت و حساس است. به‌ویژه اگر قراردادی بین دو طرف با زبان‌های مختلف منعقد گردد که نیاز به ترجمه دقیق اصطلاحات و محتویات اسناد و قراردادها دارد. ترجمه اینگونه قراردادها باید توسط یک مترجم متخصص انجام شود که ترجمای آماده ارائه خدمات به شما است.

ویراستاری تخصصی

گاهی شاهد این هستیم که یک مقاله، متن و حتی کتاب در زمان انتشار با مشکلاتی روبرو می‌شود که به خاطر عدم ویراستاری دقیق و تخصصی آنها بوده است. در مجموعه ترجمای، جمع زیادی از ویراستاران حرفه‌ای و متخصص در حال فعالیت هستند که متون علمی- تخصصی شما را به بهترین کیفیت ویراستاری خواهند کرد.

نگارش و تولید محتوا

نویسندگی و تولید محتوا یکی از بخش‌های بسیار مهم برای هر شغل و کسب‌وکاری است. تولید محتوا هم می‌تواند به صورت ترجمه یک متن و هم به صورت خودساخته و تألیفی صورت بگیرد. ترجمای دارای نویسندگان متبحر و خوش‌ذوقی است که آماده ارائه خدمات در زمینه نگارش و تولید محتوا به شما است.

پارافریز متون

plagiarism یا سرقت ادبی مشکلی است که کم‌وبیش گریبانگیر برخی پژوهش‌ها و تحقیقات دانشگاهی شده و این امر باعث کاهش درجه علمی این پژوهش‌ها می‌شود. ترجمای بواسطه همکاری با مترجمان و ویراستاران دانشگاهی در بسیاری از رشته‌ها، خدمات پارافریز یا دوباره‌نویسی را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

ترجمه تخصصی، ثبت سفارش ترجمه، ویراستاری، پارافریز، سرقت ادبی، plagiarism، تولید محتوا، نویسندگی، ترجمه رایگان

4.7 3 رای‌ها
رأی دهی به مقاله
اطلاع از پاسخ جدید به دیدگاه من
اطلاع از
guest
آدرس ایمیل منتشر نمی‌شود (اختیاری)
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
شما هم می‌توانید دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.x