ترجمای

 

پایگاه دانش ترجمای

مقالات آموزشی، ترجمه، ویراستاری و تولید محتوا

چهارشنبه 02 خرداد 1403 - 20:58

چهارشنبه 02 خرداد 1403 - 20:58

دوره آمادگی آیلتس از دانشگاه کوئینزلند استرالیا + صد در صد رایگان

دوره آمادگی آیلتس از دانشگاه کوئینزلند استرالیا + صد در صد رایگان

يكی از دغدغه‌های اصلی داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس، نحوه آشنایی با چگونگی سوالات این آزمون است. ما در این مقاله دوره آمادگی آیلتس از دانشگاه کوئینزلند استرالیا + صد در صد رایگان را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

پیشگفتار

شاید شما هم مایل باشید قبل از شرکت در آزمون آیلتس در یک آزمون رایگان شرکت کنید و خودتان را محک بزنید. پیشنهاد ویژه ترجمای به شما شرکت در دوره آمادگی آیلتس از دانشگاه کوئینزلند استرالیا + کاملا رایگان است.

پلتفرم edX با همکاری دانشگاه کوئینزلند دوره آمادگی آزمون آیلتس ارائه می­دهد. شما می‌­توانید با شرکت در این دوره رایگان، خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید. این دوره شامل تمام بخش‌های آزمون آیلتس از جمله: listening، speaking، reading و writing می‌شود.

مقالات مرتبط:

هفت خان مترجم مبتدی برای تبدیل شدن به مترجم حرفه‌ای

ده دلیل برای یادگیری زبان‌های جدید

 

 

دوره آمادگی آیلتس از دانشگاه کوئینزلند استرالیا + صد در صد رایگان

آزمون آیلتس یا IELTS Test محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کسانی است که قصد دارند در دانشگاه‌های یک کشور انگلیسی‌زبان تحصیل کنند  یا به آن کشور جهت کار یا غیره مهاجرت کنند.

این دوره آیلتس شما را برای شرکت در آزمون آیلتس کاملا آماده می‌کند. شما به بیش از 80 ساعت محتوای آموزشی شامل هر چهار مهارت listening، speaking، reading و writing دسترسی خواهید داشت.

این دوره مقدماتی جالب توسط متخصصان مجرب آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه کوئینزلند استرالیا و مرکز آزمون آیلتس طراحی و نوشته شده است. مرکز آزمون آیلتس یکی از مراکز یادگیری پیشرو در جهان شمار می‌رود. نویسندگان دوره‌ها تجربه گسترده‌ای دارند که فراگیران می‌توانند به هدف علمی آیلتس خود برای ورود به دانشگاهی انگلیسی‌زبان دست یابند.

هر بخش از این دوره شامل محتواهای چندرسانه‌ای است که مهارت‌ها و تکنیک‌های شرکت در امتحانات اصلی را نشان ‌می‌دهد. این بخش دارای انواع تمرینات و فعالیت‌های اصلی به سبک آیلتس است. این بخش باعث یادگیری مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده در آزمون اصلی آیلتس می‌شود.

این دوره با فیلم‌هایی برای توضیح پاسخ‌ها و همچنین چند فعالیت عملی جدید و جذاب ارائه می‌شود. از آنجا که این دوره خودآموز است، می‌توانید تمام بخش‌های تمرینی را به ترتیب تکمیل کنید. البته می‌توانید فقط بخش‌هایی که می‌خواهید بیشتر تمرکز کنید را انتخاب کنید و خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید. وقتی که این دوره را به پایان برسانید، برای شرکت در آزمون آیلتس کاملا آماده خواهید بود.

 

 مشخصات تکمیلی دوره

دوره مناسب برای سطحمبتدی
برگزارکننده دورهپلتفرم edX با همکاری دانشگاه کوئینزلند استرالیا
مدت زمان دوره8 هفته
تعداد ساعات یادگیری در هفته5 – 10 ساعت
هزینه شرکت در دورهکاملا رایگان
اعطای گواهی پایان دورهدر قبال پرداخت هزینه
زبان دورهانگلیسی
افرادی که دوره را به پایان رسانده‌اندبیش از یک ملیون و 210 هزار نفر
جدول معرفی دوره آمادگی آیلتس

 

با شرکت در این دوره چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

  • با روش و شکل آزمون آیلتس آشنا خواهید شد.
  • برای آمادگی در آزمون آیلتس، استراتژی‌ها و مهارت‌های مفید را یاد می‌گیرید.
  • مهارت‌های خود را در listening، speaking، reading و writing بهبود خواهید بخشید.

 

محتوای دوره

یونیت اول:  Listening

این یونیت با مروری بر آزمون Listening آیلتس و موارد شامل آن آغاز می‌شود. این امر به شما درک بهتری در مورد محتویات این یونیت می‌دهد. همچنین تفاوت هر بخش از آزمون Listening آیلتس و انواع سوالاتی که باید به آنها پاسخ دهید را توضیح می‌دهد. از این‌رو، شما می‌توانید این نوع سوالات را تمرین کنید و مهارت‌های لازم را در این زمینه کسب کنید.

یونیت دوم: Speaking

این یونیت ویژگی‌های مختلف آزمون Speaking را بیان می‌کند. برای آمادگی در بخش اول آزمون Speaking، بر روی برخی از قواعد گرامری تأکید می‌شود و شما می‌توانید از آنها برای صحبت درباره مباحث موردعلاقه خود استفاده کنید. همچنین با چند مثال درباره نحوه طولانی کردن پاسخ‌های خود آشنا خواهید شد.

بخش دوم آزمون، تمرکز بر روی تعمیم مسائل فردی  “Individual Long Turn” خواهد بود. در این بخش به نحوه تجزیه و تحلیل سوال به طور مؤثر و چگونگی سازماندهی افکار شما توجه دارد. به طوری که می‌توانید یک شروع خوب و یک پایان ایده‌آل برای مکالمه خود داشته باشید.

بخش سوم آزمون، تمرکز بر روی “بحث” خواهد بود. شما می‌توانید واژگان مربوط به مباحث مشترک بخش سوم و همچنین برخی از ویژگی‌های گرامری رایج که برای موفقیت در این مکالمه نیاز دارید را توسعه دهید.

سپس در این یونیت، برخی از راهکارها را برای بهتر کردن تلفظ خود خواهید آموخت. در این یونیت، هنگام اجرای بخش‌های مختلف آزمون، می‌توانید فیلم‌های فراگیران را تماشا کنید و از آنها یاد بگیرید.

یونیت سوم: Reading

 این یونیت با مروری بر آزمون خواندن یا Reading آیلتس و مواردی که شامل آن است، آغاز می‌شود. این امر به شما اطلاعات مهمی درباره نکات طراحی شده برای ارزیابی آزمون و انواع مختلف سوالات به کار رفته در آزمون را به شما می‌­دهد.

یونیت چهارم: Writing

این یونیت با مروری بر آزمون نوشتن Writing آیلتس و موارد مشمول آن، آغاز می‌شود. برای آمادگی برای اولین سوال در این بخش، شما می‌آموزید که چگونه انواع مختلف تصاویر را تعریف کنید، موضوع و ویژگی‌های اصلی این تصاویر را توضیح و توصیف کنید. همچنین نحوه نوشتن یک پاراگراف کلی برای خلاصه کردن اطلاعات اصلی را یاد می‌گیرید.

بعد از آن به شرح داده‌های اولین سوال آزمون خواهیم پرداخت. شما یاد خواهید گرفت که از چه زبانی برای توصیف داده‌ها و همچنین نحوه شناسایی و گروه‌بندی اطلاعات استفاده کنید. این یونیت فرصتی را برای تمرین نوشتن پاراگراف‌های ابتدایی و توصیف داده‌ها فراهم می‌کند که می‌توانید آنها را با استفاده از معیارهای ارزیابی جدید دسته‌بندی کنید.

نحوه ثبت نام در دوره آمادگی آیلتس دانشگاه کوئینزلند استرالیا + صد در صد رایگان

اولین گام این است که به وب‌سایت رسمی این دوره بروید و سپس روی دکمه قرمزرنگ “Enroll Now” (اکنون ثبت نام کنید) کلیک کنید(مطابق تصویر زیر).

نحوه ثبت نام در دوره رایگان آزمون آیلتس در edX

سپس می‌توانید اطلاعات نمایش داده شده در تصویر از جمله از نام و نام خانوادگی، نام کاربری، ایمیل، رمز ورود و کشور یا منطقه محل سکونت خود را وارد کنید و سپس با فشار دادن دکمه “Create Account” (ایجاد حساب) حساب خود را فعال نمایید(مطابق تصویر زیر).

نحوه ثبت نام در دوره رایگان آزمون آیلتس در edX

بعد از این مرحله پیام خوشامدگویی به edX را مشاهده می‌کنید. در این مرحله اطلاعاتی از قبیل تحصیلات، سال تولد میلادی و جنسیت (اختیاری) را وارد نمایید. سپس با فشار دادن دکمه “Submit” به مرحله بعد بروید.

نحوه ثبت نام در دوره رایگان آزمون آیلتس در edX

بعد از اینکه وارد صفحه بعد شدید دو گزینه را پیش‌روی خود می‌بینید:

  • Pursue The Verified Track ($99 USD)
  • Audit This Course

 با کلیک بر روی گزینه “”Audit This Course تمام دروس مرتبط با این دوره به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نحوه ثبت نام در دوره رایگان آزمون آیلتس در edX

توجه داشته باشید:

با عضویت در این دوره به صورت رایگان می‌توان کلیه دروس را بدون هیچ محدودیتی مشاهده کرد.  اما شرکت در حل تکالیف و تمارینی که در طول دوره به فراگیران داده می‌شود، امکان‌پذیر نیست. همچنین اخذ گواهینامه رسمی مبنی بر اتمام این دوره به شما داده نخواهد شد. برای دسترسی به این موارد باید در نسخه پولی دوره (Pursue The Verified Track ($99 USD) شرکت کنید.

 

وب‌سایت ثبت نام دوره

با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به صورت رایگان در دوره ثبت نام کنید.

 

در این مقاله ما یک دوره رایگان آمادگی آیلتس از دانشگاه کوئینزلند استرالیا + صد در صد رایگان را به شما معرفی کردیم. همچنین نحوه ثبت‌نام گام به گام در این دوره را به همراه تصاویر به شما نشان دادیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد و از آن بهترین استفاده را داشته باشید.

شما هم می‌­توانید تجربیات و دیدگاه‌های خود را در رابطه با این موضوع با ما به اشتراک بگذارید.

 

4.8 4 رای‌ها
رأی دهی به مقاله
اطلاع از پاسخ جدید به دیدگاه من
اطلاع از
guest
آدرس ایمیل منتشر نمی‌شود (اختیاری)
2 دیدگاه
بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Elsa.72
Elsa.72
1400-04-01 17:04

ممنون از معرفی این سایت مفید.
آیا من میتونم هزینش رو به شما ریالی پرداخت کنم و شما پرداخت کنین تو پلن دارای هزینه برای صدور گواهی شرکت در دوره؟

2
0
شما هم می‌توانید دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.x